Publikujte knihu – ihned a zdarma
538 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 44 595
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-344-3
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Šerý Svět

Příběh se odehrává ve světě, který nikdo z nás nezná, ačkoli už spoustu z nás se tam ocitlo.
True se probudí neznámo kde, kde se střetne se zrůdami. Kryje mu záda krásná Arrieth, která se ho ujme jako jeho Průvodce. True se stává jejím Svěřencem.
Arrieth ho překvapí, neboť vlastní nádherná sportovní auta - mezi nimi i své dva nejcennější kousky. Vysvětlí mu, kde se nachází a co se od něj očekává. Dozví se od ní, že je v kómatu a že musí nasbírat body, aby se probral. Také mu Arr prozradí, jak se sem dostala ona. Doslova se mu svěří s minulostí.
Jelikož se mu dívka moc líbí, nedokáže překousnout jejího společníka, jímž je dobře stavěný muž jménem Dante. Arriethin vztah s tímto mužem je vskutku zvláštní.
Dívka má za úkol pomoct Trueovi nasbírat body, aby se probral z kómatu, připravit se na závod a překonat svůj blok, kterým trpí už několik let.
Podaří se jí pomoct chlapci nasbírat body? Jak dopadne její vztah s Dantem? Vyhraje Půlnoční závod, který je vskutku důležitým?

Ponitalie Warky

Jsem jen obyčejná holka, která toho má za sebou poměrně hodně. Bavím se psaním. A jak už to tak bývá,i já do svých děl vkládám sebe sama.
Proč si koupit tuto knihu ?
Je to neobvyklý pohled na to, co se děje s myslí, když tělo je v kómatu. S čím vším se můžeme setkat. A taky proč si nic z toho nepamatujeme.
Je to celkem čtivý příběh o dívce, která udělala po rozchodu chybu a dostala se do slepé uličky, která je pro ni vlastně vysvobozením.
Dozvíme se, co dohnalo Arrieth k jejímu činu, jak si ze startu vede a jak dokáže pomoct chlapci, i když ji okolnosti zrovna dvakrát nepřejí.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Urban Games Jurasek A. T. Počet slov: 62.436 89,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Brianova cesta Lipšanský Jan Počet slov: 47.743 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Čarodějčina dcera Rosípalová Adéla Počet slov: 33.006 89,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.