Publikujte knihu – ihned a zdarma
561 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 3 771
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-356-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

VÁNOČNÍ CUKROVÍ LEHCE A SNADNO

Kniha popisuje řady receptů, které jsou odzkoušené a praktikované mou rodinou. Tato kniha je roztříděna do tří oblastí, cukroví pečené, cukroví nepečené a zdravé cukroví. V knize najdete nejen recepty, ale také podrobný postup přípravy, jež zvládnou i pouzí začátečníci, stejně tak, jako znalé kuchařinky.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Knihu doporučuji všem, kdo si chtějí rychle a snadno nachystat domácí cukroví na letošní svátky Vánoční.Je vhodná i pro úplného začátečníka, má detailní postup, jak a co udělat.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.