Publikujte knihu – ihned a zdarma
561 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 8 626
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-359-7
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 120,00 Kč

Leden 2017 - jaký bude každý den, pohled astro, tarot, runy

Kniha je popisem pohledů na jednotlivé dny z astrologie, tarotu a run, také popisuje -ovlivnění ve zdraví a následná doporučení pro jednotlivé dny tohoto měsíce. Čtenář obdrží prognostiku dní na celý měsíc leden 2017.Najde zde rady, doporučení a předpoklady z pohledu 3 různých směrů esoteriky.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Doporučuji všem, kdo chtějí být připraveni na běh nového měsíce roku 2017, najdou zde jak vlivy astrologických působení, tak energetických působení planet, čísel i volbu jednotlivých karet a run pro ten, každý den měsíce ledna 2017.Je dobře vědět na co se můžeme připravit zdravotně, ve vztazích a energetickém působení na nás samotné i naše okolí.
120,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.