Publikujte knihu – ihned a zdarma
550 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 88 716
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7504-384-9
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 99,00 Kč

Jak si vytvořit vlastní internetový obchod

Přemýšlíte nad vlastním internetovým obchodem? Chtěli byste si vyzkoušet podnikání na internetu, ale nevíte jak na to? Odpovědi na všechny vaše otázky naleznete v této knize, která vznikla za účelem pomoci co nejvíce lidem se začátky jejich internetového podnikání. Dozvíte se například, jak a kde můžete na internetu nabízet své zboží, jak efektivně propagovat váš obchod pomocí reklamních systémů a sociálních sítí, zjistíte, jak si krok po kroku vytvořit vlastní e-shop na vlastní internetové adrese, a mnoho dalšího…

Co se díky této knize naučíte?

• Jak vybrat produkty, které by byly vhodné pro prodej na internetu
• Jak zvolit název/doménu pro váš internetový obchod
• Jak nainstalovat nejpoužívanější e-shopové systémy
• Jak vytvořit obsah (texty, fotografie, videa, ceny, …)
• Jak propagovat váš internetový obchod na internetu
• Jak si zřídit živnostenské oprávnění a vést daňovou evidenci
• Jak a kde získat finance na vaše podnikání
• Jak komunikovat se zákazníky

Jan Kadlčík

Jmenuji se Jan Kadlčík a internetovému prodeji a marketingu se věnuji více než sedm let. Za tu dobu jsem se snažil nejen načerpat co nejvíce informací z nejrůznějších zdrojů, ale zároveň si vše osobně vyzkoušet a otestovat. Postupně jsem tak pomáhal vytvořit několik internetových obchodů pro mé přátele, známé a kolegy.
Proč si koupit tuto knihu ?
Tato kniha není v žádném případě návodem, jak zbohatnout bez práce! Zázračné sliby, jak vydělat milion přes noc, jsou naprostá hloupost a každý z vás to jistě alespoň podvědomě tuší. Nechci Vám v žádném případě lhát nebo vás jakkoliv balamutit. Někdo Vám sice může nabízet návod, jak získat něco za nic, ale v mé knize nic takového nenajdete, protože takhle to prostě nefunguje! Nic hodnotného nevznikne jen tak samo od sebe, bez práce. Stejně jako zasazené semínko nevyklíčí přes noc, tak i každé podnikání potřebuje nějaký ten čas. Pokud tedy hledáte zázračný návod „Jak vydělat pohádkové bohatství ve třech jednoduchých krocích“, pak má kniha rozhodně není pro Vás. Pokud ale hledáte rady, jak začít podnikat na internetu, a jste ochotni svému snu něco obětovat, pak vám zcela jistě pomohu.
99,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.