Publikujte knihu – ihned a zdarma
504 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 2 934
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-188-3
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 20,00 Kč

Tanec v temnotě

V této sbírce jsou umístěny básně týkající se toho smutného, temného, co v sobě všichni nosíme a neviděno a nechtěno dělá mnohdy v životě paseku. Je zde všechno, co jsem kdy zaslechla o sobě, o ostatních, co mě kdy napadlo nebo jsem viděla. V touze, že vypsáno zmizí, uklidní se, přemění ve světlo, bylo napsáno.

M. K. Plongeur

Zcela nečekaně se objevila v mém životě múza. Šeptala mi, ať popíšu vše kolem sebe... co vidím, slyším, cítím. Baví mě hrát si se slovy, s emocí, čerpat z námětů každodenního všedního života i z hloubek duše. Ráda poslouchám a čtu příběhy druhých lidí, vžívám se do jejich situací a snažím se popsat své emoce, které ve mně tyto příběhy vyvolávají. Přeju vám, kteří se rozhodnete nahlédnout do tajuplných hloubek jedné duše, ať se vám výlet líbí.
Proč si koupit tuto knihu ?
Pokud se někdo cítí ztracený tak jako já ve všech seminářích a kurzech osobního rozvoje a cítí, že jen on sám si může dát odpovědi na otázky, které cestou "potkal", tak mu tato kniha může být inspirací, jak se s duší domluvit.
20,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Malý testament - překlad Řezanka Marek Počet slov: 2.164 40,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.