Publikujte knihu – ihned a zdarma
509 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 87 489
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7504-427-3
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 195,00 Kč

Kam se to hrnu?

Fiktivní příběh inspirovaný životem v Jižní Americe. Dita přistává na letišti v neznámé tropické krajině, kde ji čeká tříletý pracovní pobyt. Guyana je jedna z nejchudších jihoamerických zemí a podle toho to tam vypadá. Dita se rozhoduje, že to zvládne a hned první den v práci se zamiluje do jednoho přitažlivého kolegy. Myslí si, že má na tři roky o dobrou náladu postaráno, ale rychle se ukáže, že to byl omyl.

Jana Fischerová

Jana Fischerová (pseudonym) se narodila v roce 1977 na západě tehdejšího Československa. Začala psát do různých sešitů nejdříve dobrodružné, později i romantické příběhy. Tato vášeň nebo úchylka ji nikdy neopustila, pokračovala ve svém psaní i během svého života ve Francii, v Belgii, v Guyaně a ve Španělsku, kde dosud pobývá. Mezitím vystudovala komunikační vědy a psychologii, řadu let pracovala jako technická podpora a jako úřednice. V současné době začíná na volné noze jako terapeutka Gestalt. Dosud žádné dílo nepublikovala. Navštivte autorčin profil s ukázkami z knihy: https://www.facebook.com/spisovatelkajanafischerova
Proč si koupit tuto knihu ?
Přečtěte si zábavný příběh o české úřednici vyslané na tři roky do tropické Guyany. Dita je svobodná třicátnice, která si sebou nese spoustu nedořešených problémů, což jí však nijak nebrání si v nové zemi maximálně užívat života. Všechno se ale komplikuje a nastávají další problémy, které Dita ze své povahy řeší vytvářením nových problémů. Kde to skončí?
195,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 1 uživatelé, 1 uživatelských recenzí
11.07.2017 PetraS
Má to štávu

Knihu jsem si stáhla do telefonu, když jsme byli na dovolené. Kdybysme pořád někde nepobíhali, přečetla bych jí jedním dechem. Moc se mi líbila. Je vtipná, má to úžasný frky, nasmála jsem se. Příběh je zajímavý, lehce erotický i napínavý. Barvitě popsaná místa i charakter lidí. Vřele doporučuji.

Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky ve tmě Kříž Jaroslav Počet slov: 87.865 49,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.