Publikujte knihu – ihned a zdarma
508 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 8 313
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7504-429-7
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 59,00 Kč

5.DÍL - 2. - 5.ROK BATOLECÍ/PŘEDŠKOLNÍ STRAVY, TZN. OD UKONČENÉHO 24.MĚSÍCE DO 5TI LET

Tato kniha je nejen pro maminky a tatínky, které začínají vařit či připravovat pokrmy svým ratolestem, ale je také pro ty, které již dítkám vaří a chtějí se něco nového dozvědět, prohloubit anebo ověřit si své znalosti.

Veronika Maršálková

Jsem maminka, co má zkušenosti, ze kterých čerpám a radím. Dále pak z mnoha materiálů od naší dětské dr., na kterou je samá chvála a má to v hlavě srovnané.
Pomohla jsem plno známým a kamarádům, v oblasti příkrmů jejich dítek a ti mě přiměli ať něco udělám, ať to dobré šířím dále, tak jsem se rozhodla touto cestou, knihou a daří se.
Dalším důvodem bylo to, že na internetu je plno nepravd a blafů a už jsem toho měla dost...! Tak je vyvracím, je to práce, lidičky jsou "zblbnutí", ale lze to.
Proč si koupit tuto knihu ?
Každá inspirace se hodí. Každý říká a tvrdí něco jiného, chcete konečně vařit svým dětem správně? - dle této knížce můžete.
59,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 3 uživatelských recenzí
11.08.2017 Eliška84
Veronika Maršálková

To, co jsi předváděla v obou skupinkách je opravdu vrchol. Nechápu, co si o sobě vůbec myslíš...Dospělá ženská, která neunese absolutně bezproblémový, nevulgární názor, který je ovšem bohatší o to, že maminky mají jiné a lepší zkušenosti, než ty sama...že se nestydíš, aby ti člověk nemohl napsat absolutně nic, co by se Tobě nelíbilo, tak vyhazov a blokace ??? Neuvěřitelné...mimochodem, vařit se učí na základce téměř každý, ne jenom ty...připadá Ti normální, psát si sama sobě neustále kladné recenze na knihy? Fakt nejsi paní tvorstva, vaření, psychologie ani medicíny. Nauč se laskavě přijímat jiný názor a nevykřikovat do tmy nebo za monitorem. Hrdinko. Ztáhnout z netu články umí každý trouba, ale přijímat nazor jiných, to nejde, co paní správcová? Opravdu jsi myslíš,že jsi nepostradatelná??? Vzpamatuj se, jsi jen pro smích a známá tím, že Baru papá sama a nebo pro obmněnu chuti, určitě ne tím, že všichni hltají každý Tvůj výstřel do tmy. Amen.

11.08.2017 IoLucie
Chyby

Omlouvam se za chyby v recenzi kterou jsem vložila před chvílí snad je to i tak srozumitelné. Každopádně tleskam tleskám dospělé ženě která když někdo slušně vyjádří názor jiný než její tak jako uražené male dítě všechny vyhodí a blokne. Tleskám opravdu. Teď už chápu proč se o tobě píše takk jak se píše a vůbec se nedivim. Nemá slov a mastné už ani nic dodat nechci škoda ztráty času s lidmi kteří neumí diskutovat a kteří si myslí že svět se točí kolem nich. Hezký den všem

11.08.2017 IoLucie
Nemám slov

Opravdu nemám slov myslela jsem že spousta těch pomluv na tou adresu jsou drby teď vidím že ne. Máš skupinu a když v jakémkoliv příspěvků lidi s absolutním klidnem a slušně vyjádří jiný názor než je tvůj tak vyhodíš a zablokuješ? Co to je za chování? Dospělá žena matka a neumí přijmout fakt že ne každý má stejný názor? Máš jiný názor tak letíš prostě protože jediný správný názor je tvůj? Neumíš vést normální slušnou debatu? Neumíš přijmout fakt že ne každý má stejný názor? No to ti tleskám ovšem měla by jsi si uvědomit že to že jsi složila knihu podle článku na internetu z tebe nedělá hvězdu aby jsi měla tyhle hvězdné manýry opravdu nemám slov, a nezapomeň zase tvrdit že jsi nikoho nevyhodila ani nedala do bloku a jak ti každý křivdí. Bože i malé dítě se umí chovat více rozumně, mám li jiný názor ok ovšem únik přijmout i názor druhých když je řečen slušně a bez urážek což ty neumíš. Napiš si další kladnou recenzi na knihu ať je ti lépe. S pozdravem Lucie

Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.