Publikujte knihu – ihned a zdarma
590 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 111 981
Rok vydání: 2018
ISBN: 978-80-7504-490-7
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 99,00 Kč

Každému, co jeho jest ?

Rolf Schneider a Kurt Jüstl prošli Evropou s runovými SS na límcích. Jenže válka pro ně nedopadla dobře, tak prchají přes Protektorát do amerického zajetí. To se jim, po menších nepříjemnostech, podaří, ale jsou zajati a jako váleční zločinci podle rezoluce OSN drženi s tím, že budou vydáni polské straně k potrestání. Ovšem osud, americká armáda, jejich nezdolná touha po svobodě tomu chtěly jinak. A pak přišla nabídka, na kterou se nedalo říci ne. Jakkoliv válka skončila, pro ně zdaleka ne. To, co se léta učili, zúročí v jiných službách za jiný žold.

Andreos Duo

Jsme dva. Dohromady je nám 93 let. Jeden píše(a do všeho kecá), druhý kreslí(a taky do toho kecá). Jsme Češi. Ne. Jsme Českči(podle vzoru "Česko"). Nejsme hubený. Tlustý taky ne. Tak akorát ...
Píšeme pro dospělé i pro děti. Hlavně to nepopleťte...Anebo jo,ale pak si nestěžujte!
Proč si koupit tuto knihu ?
Budete se těšit na každou další stránku, protože text vás požene stále kupředu. Projdete válkou na straně, která se dnes moc nenosí. A - možná - se přistihnete i přitom, jak dvěma hlavním postavám, ač záporným, chvílemi držíte palce. Protože nic není černobílé!
99,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.