Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 17 056
Rok vydání: 2018
ISBN: 978-80-7504-512-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 80,00 Kč

Dětský domov-záchrana i prokletí

Malého chlapce úřady odebraly rodičům. Hoch byl postupně umístěn do několika dětských domovů. Čelí nedostatku vnějšího citu, rodičovské lásky, bezpečí, naopak je plně vystaven nebezpečí narušení osobnosti, která vystupuje v podobě vytěsnění obrazu rodičů, rodinného zázemí, bezpečí a jistoty budoucnosti. Vyrovnává se s tím po svém – hledáním náhradních zpětných vazeb a budování zcela imaginárních a nesprávných představ o životě „tam venku“.

Svatopluk Votruba

Kniha je prvotina, celý život mě "provázely" důsledky pobytu v místech, o kterých v knize píšu, celé moje dětství měli v rukách lidé, kteří nebyli moji rodiče, rodinu jsem nepoznal, toto vše si vybíralo a vybírá krutou daň v podobě mnohočetného poškození osobnosti, které bylo velkou překážkou v úsilí být "normální" člověk, "normální" táta a "normální" manžel. S důsledky deprivací z dětství jsem se musel pomocí silné vůle "vypořádávat", vyčerpávalo mě to, nezbývalo sil na přirozený vývoj a rozvoj mého nitra, celý můj život byl bojem o místo ve společnosti, odtrhnout nálepku "Všiváci-děcáci" bylo tak těžké.
Proč si koupit tuto knihu ?
Možná pomůže uvědomit si, jakou roli v životě hrajeme a máme hrát, a to v roli rodičů a v roli dětí.
80,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky ve tmě Kříž Jaroslav Počet slov: 87.865 49,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.