Publikujte knihu – ihned a zdarma
575 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 152 813
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-7504-555-3
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 200,00 Kč

Inferno

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice.
Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest?
Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy?

Třetí pokračování strhující andělské ságy Sedmé nebe s pasážemi i z pohledu ostatních hrdinů vás naprosto pohltí. Budete si muset amputovat rozštěpené srdce a odvrhnout ho. Veškerá světla kolem vás budou pohasínat, ale vy musíte pokračovat dál s vědomím, že vám v cíli odezní poslední requiem, které s lačnou dravostí prahne i po vašich nejdražších. Tak jako předchozí díly, rovněž Inferno je hodno svého jména.

Adriana Michálková

Jsem autorka andělské ságy Sedmé nebe, knižní série Tohle je mé Berkeley a knihy Pod ochranou andělů.
200,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Motýlek Viktorinová Brenda Počet slov: 50.714 55,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Pro lásku udělám všechno Stínil Luděk Počet slov: 28.602 69,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Soudný den Michálková Adriana Počet slov: 139.359 200,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.