Publikujte knihu – ihned a zdarma
569 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 27 482
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-7504-559-1
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Cesta do neznáma

Je léto, letní prázdniny. Čtrnáctiletá Lenka, hlavní hrdinka celého příběhu, se právě přestěhovala do malé vesničky na jihu Čech. Není z této změny vůbec nadšena. Bojí se, že tu nezapadne, nenajde si přátele, nebude se jí tu líbit. Jak ale čas ukáže, stanou se prázdniny těmi nejzajímavějšími a nejtajemnějšími, jaké kdy Lenka zažila. Zápletkou celého příběhu je deník, který Lenka najde v místní knihovně. V deníku se dočte záhadné informace z budoucnosti, najde si kamarádku Lucku a začíná tak dobrodružství, jaké by si Lenka ani ve snu nepředstavila. Vedlejší, neméně důležitou, roli zde hraje i vztah Lenky se svými rodiči. Jak je dobré různé problémy či nejasnosti probírat v rodinném kruhu nebo alespoň s jedním z rodičů. Vše dolaďuje příjemná atmosféra, kterou si vzájemně umí Lenka s rodiči vytvořit. Některé scény jsou i vtipné, hlavně myšlenky Lenky, která dost často komentuje vše tak, jak ji napadne. Vždy se nezapomene pochválit, jak je důvtipná nebo jak jí to pálí.

Marie Jakoubková

Jmenuji se Marie Jakoubková a mám moc ráda příběhy s nádechem fantazie a všeho tajemného. O jeden takový příběh, s hlubokou myšlenkou a závěrečnou pointou, bych se s Vámi chtěla prostřednictvím této stránky podělit. Přečtěte si úryvek z knihy a bude-li prostředí lahodit Vaší představivosti, stáhněte si i celý text. Budete překvapeni. Po přečtení Vás jistě budou napadat nejrůznější teorie.
Proč si koupit tuto knihu ?
Máte rádi příběhy, ve kterých lze cestovat časem? Jak byste se zachovali, kdybyste získali informace z budoucnosti a tyto informace by nebyly vůbec pozitivní?
Ve světě je sice relativně pořádek, ale není svobodný. Lidé si žijí celkem slušně, ale rozhodně ne způsobem, který by byl jejich vlastním rozhodnutím. Vše je řízeno, řízeno centrálně. Lidé nemyslí, nemusí myslet.
A jak k tomu došlo? Tiše, bez větších konfliktů. Svou svobodu jsme sami předali do rukou těm "nahoře". A to za trochu slibů.
Jak z toho ven? Těžko. Vrátit čas? Najít někoho v minulosti, kdo to zkusí udělat jinak? Možná! Je to naše druhá šance? Naše poslední šance? Využijeme ji? Přečtěte si mou teorii a zamyslete se nad ní. Třeba je to skutečně naše budoucnost, kterou si nyní vytváříme.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Urban Games Jurasek A. T. Počet slov: 62.436 89,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Brianova cesta Lipšanský Jan Počet slov: 47.743 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Žezlo Chaosu Benča Martin Počet slov: 68.328 50,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.