Publikujte knihu – ihned a zdarma
575 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 34 053
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-7504-571-3
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Strážce tajemství

Příběh o přátelství, šikaně, ztraceném princi, strážcích tajemství a o tom, že věci nejsou černobílé a než si o někom uděláme ukvapené závěry, je dobré přemýšlet, protože pomoc někdy najdeme na tom nejnečekanějším místě. Odehrává se ve fiktivním středověku ve smyšleném kraji.

Král Geren, který se násilím zmocnil trůnu, je vážně nemocný. A někde na tajném místě se skrývá jediný syn předchozího krále, kterého Geren kdysi zabil. Kdo jsou to strážci tajemství a co vědí? Gerenův syn, princ Barim po nich zoufale pátrá, chce najít ztraceného prince Alexe dříve, než dojde k dalšímu krvavému převratu v království. Je mu totiž jasné, že další obětí by byl on sám.

Markéta Chaloupková

Markéta Chaloupková je autorka několika knih pro mládež, překladatelka a krotitelka dravé zvěře (někdo tomu říká mateřská dovolená).
Proč si koupit tuto knihu ?
Recenze kamarádky:

Cos mi to provedla? Je skoro jedna hodina ráno, za chvíli vstávají děti, tedy i já…..a já ještě čtu!? Tohle není ukázka z knihy, tohle je realita.
Dostal se mi do ruky prvotřídní kousek literatury a já hltala každé slovo, prožívala příběh hrdiny, který potkal dalšího hrdinu. Příběhy lidí, které jsou navzájem propletené, aniž by tušili, jak moc.
Tento skvělý počin je strhující, přitom lehce čtivý od začátku do konce. Nenásilný, přitom plný akce, jemný, přitom vás donutí přemýšlet nad závažnými věcmi. S Natanielem si prožijete, jak jedno rozhodnutí v jediném okamžiku může změnit člověku celý dosavadní způsob života. Vše, na co spoléhal, s čím počítal. Jak moc se může otřást přátelství, které mělo být na celý život, jak vypadá přerod vcelku naivního mladíka na moudrého mladého muže. Dotknete se spolu s ním některých závažných témat a možná i sami dojdete k zamyšlení nad vaší vlastní situací.
Stručně řečeno – tohle si fakt potřebujete přečíst.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.