Publikujte knihu – ihned a zdarma
580 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 21 332
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-7504-603-1
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 65,00 Kč

Vydrž 12 týdnů

Popis vlastní zkušenosti při boji s nadváhou je spojovací linkou mezi výběrem blogů na téma hubnutí, zdravá výživa, recepty, čarování s bylinkami, kameny a radost ze života.
Záměrem autorky Alice Barešové bylo zábavnou formou předat vlastní prožitky, nasměrovat čtenářky k pozitivnímu přístupu při řešení svého estetického problému, zamyslet se nad vlastním stravováním a připomenout, že všechno souvisí se vším. Prvotním nápadem bylo napsat zábavný „pracovní sešit“, kam si hubnoucí budou zapisovat poznámky, materiál pro uvědomění si souvislostí. Publikace je doplněna blogy, které záměrně zlehčují průvodní téma, protože celý člověk není pouze nedokonalá tělesná schránka.

Alice Barešová

Původně jsem měla být hospodská, ale strávila jsem hodně let v kanceláři. Velkou část profesního života jsem se zabývala kontrolou a ochranou spotřebitele. Z mého nudného i pestrého života jsem získala řadu poznatků, které se snažím dále předávat.
Od roku 2008 jsem se věnovala psaní blogů hlavně pro ženy. V té době jsem dostala nápad něco publikovat, převážně formou webových stránek.
Mým životním krédem je nebrat ten život zas až tak moc vážně.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha neobsahuje jen popis prožitku, najdete v ní i dietní recepty, několik rad do kuchyně, možná se zasmějete a pochopíte, že i v těžkých chvílích lze najít humorné okamžiky.
65,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Léčebný kód Švajcrová Jaroslava Počet slov: 856 37,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Sexuální úchylky, deviace a aberace Zehl Alois Počet slov: 4.878 40,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Koule u nohy Bujok Petr Počet slov: 3.392 20,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.