Publikujte knihu – ihned a zdarma
573 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 32 120
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-7504-608-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 199,00 Kč

Skrytá tvář

Podtitul: "Tři povídky o výpravách na druhou stranu"

Kniha se skládá ze tří částí:

„Doktor“
Příběh doktora Andrewse, který se snaží pomoci mladíkovi, který trpí něčím, co by se dalo nazvat schizofrenií. Ta to ovšem opravdu není. Příběh o souboji dobra a zla v každém z nás.

„Pomsta“
Příběh sourozenců Patricka a Meghan, kteří se po znásilnění Meghan nedočkají spravedlnosti, protože násilník je synem prokurátora, a tak se vydávají cestou dokonalé pomsty, která však postupně pohlcuje i je.

„Chodba“
Příběh mladíka, který se po oslavě promoce probouzí v podivné chodbě bez oken a dveří, kde ho navštěvují jeho známí, kteří ale nepřicházejí v dobrém, a tak mladík musí čelit zlu. Podaří se Josephovi uniknout? A jak se sem vůbec dostal?

David Laňka

Dobrý den,
mé jméno je David Laňka, narozen roku 1989, vzděláním strojní konstruktér.
V podstatě již od nějakých patnácti, šestnácti let jsem psal nejrůznější věci. Odborná pojednání o většině mých koníčků, později jsem napsal i knihy o II. sv. válce a astronomii, o těch ale v tuto chvíli psát nechci, zmizely kdesi v čase.
Nyní jsem se vrátil k psaní hororu a sci-fi. Na youtube jsem objevil creepypasty a zjistil, že povídky, které jsem začal psát už před pár lety, nejsou tak brutální, jak jsem si myslel. Začal jsem je půjčovat rodině, přátelům, ale i mým obchodním partnerům, většinou s kladnými ohlasy.
Vnukli mi nápad, že bych mohl knihy publikovat, aby se dostali i mimo okruh mých známých.
Proč si koupit tuto knihu ?
Knihu ocení zvláště milovníci povídek E. A. Poea a H. P. Lovecrafta, ale i jiných krátkých hororvých povídek, které se dají dobře číst třeba na cestách, povídky mají okolo deseti tisíc slov, takže se dají přečíst "jedním dechem".

Koupí mé knihy potpoříte mou další tvorbu, protože psaní se pro mě stalo velkou vášní, ale hlavně to, že pro knihu, ať už je elektronická nebo vázaná, je nejdůležitější to, aby byla čtená, jinak je bez "duše". To je pro mě nejdůležitější a je to i částečně má motivace. Pro tento účel je kniha stvořena. Jakákoliv...

Doufám, že se vám bude líbit i titulní strana knihy, kterou jsem (opět) kreslil já sám (taky dost maluju).
199,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Urban Games Jurasek A. T. Počet slov: 62.436 89,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Brianova cesta Lipšanský Jan Počet slov: 47.743 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Žezlo Chaosu Benča Martin Počet slov: 68.328 50,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.