Publikujte knihu – ihned a zdarma
577 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 3 093
Rok vydání: 2013
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 20,00 Kč

Kašpárek v pekle

Kašpárek žije v zemi, kde její lid je velice nešťastný.Rozhodne se že se půjde podívat do světa, jak se žije jinde. Při hledání štěstí se dostane až do pekla. Tam se od dvou čertu nechtěně dozví proč je v jeho zemi jen smutek.Vrátí se domů, pomůže svému lidu , a rozhodne se že půjde do světa, aby všude byli lidé spokojeni.

Ivan Ostružka

Proč si koupit tuto knihu ?
Babička: Dobrý den červený panáčku. Poslouchám tu tvou písničku, a je mi z ní smutno. Pověz mi, proč si myslíš, že je ve vaší zemi málo štěstí.

Kašpárek: Dobrý den babičko. Naše země je opravdu velice nešťastná. Vede již celý rok válku se sousedním královstvím. Lid je smutný a platí stále vyšší daně. Král Vojan mě poslal, abych našel zemi, kde jsou lidé šťastní, a mám se těch lidí zeptat, jak ke štěstí přišli.

Babička: Tak to já ti musím něco říci. I u nás byla veliká bída. Když zemřel starý král, objevil se na hradě podivný člověk. Dvořil se naši královně Elišce a dával ji rady, jak řídit království. Jeho rady byly velice podezřelé, země byla každý den chudší a chudší. Lidé byli nešťastní
20,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 1 uživatelských recenzí
27.10.2013 ostruzkaivan
Divadelní nebo loutková hra.

Hra,kterých není na trhu mnoho. Odráží myšlenky dětí kteří si všímají skutečných hodnot.Je nenáročná na kulisy, i na schopnosti herců.

Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.