Publikujte knihu – ihned a zdarma
550 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 37 480
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87848-10-4
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 150,00 Kč

Jak si udržet zdraví

Pokud si zvyknete na správnou výživu a zdravý životní styl, budete mít optimální váhu. Zdravá strava vás obohatí o cenné biologické látky a budete se cítit výborně. Nebudete později ohroženi nemocnými klouby, cukrovkou, zvýšeným krevním tlakem a cholesterolem. Při nezdravé stravě časem budete postiženi těmito chorobami a budete muset dodržova přísnou dietu a brát trvale léky, které mají vždy i negativní účinky. Když budete dodržovat zásadní pokyny, vyvarujete se tak nepříznivým následkům na zdraví. Zdraví je skutečně to nejcennější co máme, s ním prožíváme život plnohodnotněji.
Doporučené praktiky sama dodržuji a přestože jsem seniorka, jsem zdravá, neberu žádné léky, jsem plně pohyblivá a aktivní.
V poslední třetině knihy jsou recepty na jídla z arabské kuchyně. Zelenin a luštěnin se v ní používá mnoho druhů a připravují se mnoha způsoby. U všech druhů je uvedena jejich nutriční hodnota. Tato jídla jsou nejen velmi zdravá, ale hlavně i velmi chutná.

Jana Bunniová

Narozena 1944 v Loučce u Brna. Má středoškolské vzdělání s maturitou.
Absolvovala dvouletý Institut spisovné arabštiny v Damašku.
Zpočátku překládá články z arabštiny, ty i její vlastní články, týkající se aktuálních a ožehavých politických témat, pravidelně uveřejňuje internetový deník Britské listy.
Dlouho se věnuje knize „Jak si udržet zdraví“. Získává smlouvu pro její tištěné vydání v rodinném nakladatelství, kvůli zásadním a velmi necitlivým zásahům ze strany redaktorky smlouvu ruší.
Posléze překládá z arabštiny 13 povídek syrských autorů. Menší překlady i s vlastní povídkou má na svém webu www.malvaj.websnadno.cz
V současnosti tlumočí z/do arabštiny a soukromě učí arabštinu.
Proč si koupit tuto knihu ?
Jednoduché praktiky jak si udržet zdraví a optimální váhu, žádná dieta, ale zdravý způsob života, který se každému vyplatí. Velmi zdravé a přitom chutné arabské recepty
150,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 2 uživatelé, 1 uživatelských recenzí
12.07.2015 gizelakubíková
vše k udržení zdraví

kniha splnila mé očekávání, je velice praktická s tím, že rady pro zdraví se dají lehce praktikovat, nejde o žádnou náročnou dietu, ale o zdravý životní styl a prevencí před nemocí tzn. gram prevence je lipší než metrák léčení.Recepty jsem vyzkoušela, jsou jednoduchá, chůtná a hlavně zdravá.Doporučuji vše pro fit život!!

Lidé si také prohlíželi
Book image Léčebný kód Švajcrová Jaroslava Počet slov: 856 37,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Sexuální úchylky, deviace a aberace Zehl Alois Počet slov: 4.878 40,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Koule u nohy Bujok Petr Počet slov: 3.392 20,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.