Publikujte knihu – ihned a zdarma
561 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 13 541
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-066-4
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 150,00 Kč

Vše souvisí se vším I.díl Počátek, Evoluce duše

Tato kniha vznikla pro vysvětlení mnoha věcí, jež tady v tomto rozměru časoprostoru, všichni prožíváme a vnímáme. Je jen velmi mnoho různých ne zcela správných rčení o té, které otázce našeho bytí tady na Zemi, autorka se při své vlastní operaci setkala se světlem, s nejvyššími toky celého Universa, kde jí bylo mnoho těchto věcí ukázáno na vlastní „vnímání a poznání“ nebo spíše připomenutí. Dozvíte se, co je to vesmír,jak vznikalo Universum,co je to duše,jak je ukotvena v těle a jakým vývojem prochází. Kniha věcně popisuje, jak všechno souvisí se vším, jak energie plyne ve všem kolem nás i v nás samotných v návaznosti na energii s celým Universem. Jde o první díl třídílné publikace, jež poutavě podává různé části jak vesmíru, rovin našeho bytí, tak také nás samotných ve vývoji ducha, popisuje jednotlivé dimenze, vznik duše, jejího ukotvení v těle a také postupný její vývoj.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Pro poznání,či jen ze zajímavosti,neboť je psána,po náhledu do největší knihovny celého Universa, a také vlastním prožitku autorky. A netradičně uvádí věci,jak jsou a fungují v celém toku energie, k níž patříme i my lidé. Jde o popis zážitku komunikace s jinou vyšší energií, jež prováděla autorčina ducha po mnoha dimenzích,až k bodu,který si měla připomenout, aby dostála splnění svého úkolů tady na této planetě Zemi, v rámci jednotlivce, i v rámci prospěchu pro celé lidstvo.
150,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 1 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.