Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 6 408
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-068-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 80,00 Kč

Magie živlů

Kniha popisuje, jednak práci s živly ohně, vody, vzduchu, země, jednak v nás samotných a jednak využívání veškeré energie živlů v běžném našem životě. Jsou zde popisovány také věci v běžném životě, jež jednotlivé živly ovlivňují, je zde doporučení k tomu zčeho a kde nosit kovy, jak udělat základní očistu od nežádoucích věcí nebo očista domu,bytu,či osoby pomocí rituálu ohně. tato kniha také popisuje,jak se naučit sám doplnit energiemi, jak se naučit základní meditaci a dýchacím cvičením, jak udělat rituál správně a jak si zavolat na pomoc andílky a vyšší bytosti, jež vládnou jednotlivým živlům. kniha je stručným popisem, jak se naučit ovládat jednotlivé živly.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
kniha je pro poučení,ale i pro potěchu, či může posloužit k poznání toho,co kolem nás funguje,aniž si toho po celý život sami všímáme. Jde o publikaci, jež může značně obohatit každého z nás, ať už v tom, že nás všechny naučí používat sami svou energii ve svém těle, tak také v tom, že si uvědomíme,že pokud nebudeme v harmonii sami lze to změnit tím,že se doplníme z přírodních živlů, a tato kniha vám prozradí, jak to udělat v praxi běžného života.
80,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 1 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.