Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 2 634
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-070-1
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 80,00 Kč

Afirmace pro život, vztahy, práce, peníze, zdraví

Kniha uvádí jednoduchým způsobem afirmační texty, pro správné nastavení nevědomé mysli k úspěchu v té, které oblasti našeho života. Speciálně se v jednotlivých kapitolách zaobírá určitým směrem našeho života v oblasti vztahů, práce, peněz a zdraví. Tak si může každý sám pomocí vlastního vědomého pře nastavení sebe sama, změnit svůj život. Mezi jedno větnými afirmačními texty si najde každý v dané oblasti ten pro sebe nejvhodnější.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha může změnit vaše vnímání sebe sama, čímž si dáte šanci vylepšit svůj dosavadní život. Ukáže vám, jak změnit vlastní myšlení a pohled na životní situace v té, které oblasti vašeho života. Ukáže vám, jak najít cestu z bezvýchodné situace, v níž možná jste již delší čas. pomocí knihy si uvědomíte své nové možnosti a ukáže vám nový pohled na problém i vás samotné.
80,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.