Publikujte knihu – ihned a zdarma
575 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 66 665
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-228-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 65,00 Kč

Návrat Terrexantence

Ani Terrexantence, kdysi Syn Temnoty, dnes stvořitel své vlastní říše a lidu, nemůže žít věčně. I tak mocná bytost musí spát. Po tisíci letech by ho jeho lid měl probudit. Přece jim dal část své moci i svitek s příslibem svého návratu. Za tisíc let se ale může všechno změnit. Vládce ztratil svou moc a nový se nenarodil. Než Osvícení velmistři ve svých klášterech pochopí, že je na čase vyslat Poutníka hledat Chrám posledního odpočinku Pána Terrexantence, je už Vládcův trůn příliš pohodlný na to, než aby se ho vzdal kvůli pohádkám.
Mladý strážce Šodemne musí opustit klášter i své studium psychických sil. Měl by jet za otcem do Zóny plné techniky lačných vědců. To je ale proti jeho oddané víře v Pána Terrexantence. Šodemne se vzepře a uteče. Ve městě mezi obyčejnými areky pak nalézá skryté strážce. Odhaluje tajemství vyostřených sporů mezi areky a strážci a stále více se zaplétá do příběhu neznámého Poutníka. Kde je ale Chrám a jak probudit Terrexantence?

Marie Domská

Psát jsem začala v 15 letech. Zúčastňuji se různých literárních soutěží. V roce 2006 jsem uspěla v soutěži Ikaros a sci-fi povídka Noe byla otištěna v časopise Ikarie. Za největší úspěch považuji 3. místo v soutěži O cenu Karla Čapka, získala ji fantasy novela Faniel. Spíše se věnuji fantasy, ale občas zabrousím i do sci-fi.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha získala 4. místo v soutěži O cenu Karla Čapka. Nevšedním způsobem propojuje sci-fi svět techniky se středověkým světem mečů a magie.
Návrat Terrexantence je první ze čtyř dílů. Každá kniha je ale psaná jako samostatný příběh jednoho hrdiny, který svými činy přispěje k Návratu Terrexantence. Kniha je tak uzavřená a ačkoli v dalších dílech příběh pokračuje, nenechává na konci nic nakousnuto a nedořečeno.
65,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Urban Games Jurasek A. T. Počet slov: 62.436 89,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Brianova cesta Lipšanský Jan Počet slov: 47.743 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Žezlo Chaosu Benča Martin Počet slov: 68.328 50,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.