Publikujte knihu – ihned a zdarma
561 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 7 390
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-277-4
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 60,00 Kč

RITUÁLY sebrané spisy

V knize najdete mnoho rituálů vyzkoušených mnou a také jinými mágy. Jsou zde detailní popisy, jak a co a kdy udělat. Rituály mají několik oblastí-vztah a láska, práce, peníze, majetek a práce, zdraví a splněná přání. Další oblastí jsou rady, co udělat před rituálem, jak zvolit svíčku, místo a jak se očistit před ním. Kniha je určena všem, kdo chtějí postupně proniknout do učení magie a nebo pro ty, kdo chtějí zcela bezpečně si pomoci v určité situaci s jasným efektem, bez ovlivnění nebo jiných následků do budoucna.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha je určena všem, kdo chtějí efektivně se naučit pracovat s magií a energiemi vesmíru i svými vlastními, pomocí různých nejčastěji používaných rituálů v běžném vašem životě. Je určena také těm, kdo jsou zcela neznalí magie a chtějí s ní začít, toto zpracování v sobě nese detailní informace, jak začít a jak si pomoci v práci s magií a energií kolem nás.
60,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.