Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 25 874
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-287-3
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 190,00 Kč

Evoluce duše II.díl

Kniha popisuje vývoj ducha ve hmotném světě tady a teď. Jde o náhled na evoluci ducha, zhmotnělého do prvotní formy hmoty - duše,s tím spojení a vývojem celého lidstva, duší v různých formách jejich bytí. Je zde uvedeno formou nenuceného vyprávění, proč se rodíme zde, proč potřebujeme vůbec nějaký vývoj a jaký je náš život ve spirituální a hmotných podobách bytí. Najdete zde popisy a náhledy na věci, co mnohým nedají spát a na něž si lidé často kladou dotazy

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha je určená všem, kdo jsou zvědaví a chtějí si udělat náhled na to, jak se duch v nás vyvíjí a jak se také vyvíjí forma bytí ve hmotném těle, naše podoby těl, naše možnosti a doba působení zde na této planetě. V knize najdete jak život ve formách duše a spirituálním životě, tak vývoj v podobě humanoidních bytostí ve hmotě. Dočtete se o cyklech vývoje, o inkarnacích, o aurických tělech, jejich údržbě, o možnostech růstu ducha i duše,stručně o vývojovém řetězci, spojitostech s buňkami krve, o detoxu těl a vlivech negací kolem nás.Knihu doporučuji všem zvědavým, kteří si chtějí udělat svůj vlastní názor na duši a na lidstvo, jako takové.
190,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.