Publikujte knihu – ihned a zdarma
540 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 10 088
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-352-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 200,00 Kč

Psychopat o Psychopatech

Tato kniha vám pomůže přežít ve světě, kde žijí psychopaté, manipulátoři, sociopati, lidé s dissocialní poruchou..můžeme jim říkat jak chceme, jedno mají společné, jsou to predátoři a chtějí nás lovit. Dominik Fajner oddal svůj život tomu zjistit jak se jim ubránit, nahlédneme do jejich mysli a naučíme se s nimi bojovat.

Dominik Fajner

Jsem 18 letý kluk, který díky disciplíně, sebevzdělávání a špetky štěstí vydělal na CFD 800k za 1/2 roku. Teď jsem převážně coach a speaker. Čím se odlišuje je však má diagnóza - psychopat, narozdíl od jiných jsem sepsal knížku ve které najde pohled predátora na svět. Tato kniha vám pomůže přežít ve světě, kde žijí psychopaté, manipulátoři, sociopati, lidé s dissocialní poruchou..můžeme jim říkat jak chceme, jedno mají společné, jsou to predátoři a chtějí nás lovit. Já jsem oddal svůj život tomu zjistit jak se jim ubránit, nahlédneme do jejich mysli a naučíme se s nimi bojovat.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha vás připraví na život, naučí vás bojovat s lidmi, před kterými byste jinak museli utíkat, nebo se nechali manipulovat a využívat. Zlepší se kvalita vašeho osobního života i pracovního. Budete mít lepší vztahy s lidmi. Budete sebejistější a sebevědomější. Už nebude nic, co by vás v životě mohlo překvapit, budete schopni si se vším poradit a budete schopni zvládnout absolutně vše.
200,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.