Publikujte knihu – ihned a zdarma
543 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 51 610
Rok vydání: 2018
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Boj o moc

Kniha vypráví příběh z magického světa propleteného s tím naším. Čarodějný svět je rozdělen na čtyři rody (podle světových stran), které si mezi sebou podle ročních období předávají vládu nad světem. Jižní strana se však jednoho dne rozhodne moc nepředat.
Tomu jsou přítomni dva bratři ze severního rodu, Edgar a Victor. Victor se s vidinou nekonečné moci přidává na stranu jihu.
Edgar do té doby žije mezi obyčejnými lidmi. Jakmile se dozví o Victorově zradě a o tom, co chystá jižní rod, vydává se za ostatními rody, aby je sjednotil proti jihu a mohli společně nastolit rovnováhu. Tomu je však přítomna i jeho lidská kamarádka Prue, kterou jako by tvořily jen zvídavost a sarkasmus, a která nehodlá věci nechat jen tak.

Amber Drake

Ve třetí třídě jsem napsala básničku. Lidem se líbila. Tak jsem začala psát.
Znáte Pohádkové oplatky? Jejich zadní stranu zdobí můj výtvor.
Proč si koupit tuto knihu ?
Máte rádi kouzla a magii, ale přecejen míváte k jejich existenci a fungování nekonečně mnoho otázek, které však autorovi nemůžete položit?
A co když přesně takovéhle dotazy má na mysli některá z postav?
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Urban Games Jurasek A. T. Počet slov: 62.436 89,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Brianova cesta Lipšanský Jan Počet slov: 47.743 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Čarodějčina dcera Rosípalová Adéla Počet slov: 33.006 89,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.