Publikujte knihu – ihned a zdarma
572 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 99 537
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-7504-564-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 88,00 Kč

Když je život online

Veskrze humorná novela ze současnosti vypráví příběh třicátníka Denise, který je nepříliš praktický a až mírně lehkomyslný. Jeho potácení životem naruší nejen neobyčejná žena, ale i nečekaná náhoda v podobě obrovské finanční výhry, která ho donutí dospět a začít se rozhodovat, jakým způsobem se svým štěstím naložit.

Jaromír Beránek

Jaromír Beránek, nar. 1966, bydliště Plzeň, dlouholetý zaměstnanec úspěšné obchodní firmy, více než 13 let v manažerské pozici.

V mládí účastník regionálních literárních soutěží, autor několika nepublikovaných povídek a hudebních textů.

„Když je život online“ je první zveřejněnou prací z připravované knižní série osudů hlavního hrdiny.
Proč si koupit tuto knihu ?
Můžete se jen nechat unést příběhem Denise, jeho přítelkyně, rodiny a blízkých přátel nebo během čtení přemýšlet, jak a kam byste nasměrovali svůj život, pokud by se vám naskytla stejná šance, kterou osud jako na zlatém podnosu naservíroval obyčejnému městskému klukovi. Jak Denise změní situace, která dokáže zbořit zažité stereotypy a lámat charaktery? A jak byste v téhle zkoušce obstáli vy? V knize nechybí humor, láska, nečekané zvraty i všední momenty života mladého milionáře.
88,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.