Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny

O nás

Webové stránky www.bezvydavatele.cz nabízí rychlou a snadnou možnost publikovat knihy bez využití klasického vydavatelství, výrazně zjednodušují publikační proces a poskytují značnou úsporu nákladů spojených s vydáním knihy v tištěné podobě – vlastní vytištění knihy, pořízení dostatečných skladových zásob, distribuce knih do kamenných obchodů a mnoho dalších nákladů. Webové stránky www.bezvydavatele.cz tak mohou nabídnout co nejnižší cenu spojenou s minimální marží při publikování knih v elektronické podobě.

Publikování na www.bezvydavatele.cz se snaží být co nejvíce flexibilní, u Vámi publikované knihy můžete kdykoli měnit její parametry týkající se názvu, popisu knihy, prodejní ceny, můžete dokonce opakovaně nahrát novou Vámi vylepšenou verzi rukopisu knihy nebo měnit grafický návrh titulní obálky. Publikování na www.bezvydavatele.cz je na základě neexkluzívní smlouvy, jejíž znění naleznete přímo na webových stránkách.

Pokud se rozhodnete publikovat na www.bezvydavatele.cz, Vaše literární dílo můžete sami nahrát přímo na webové stránky pomocí jednoduchého instalačního průvodce umístěného na webových stránkách, nebo nám zašlete rukopis knihy emailem k dalšímu zpracování. Textový soubor přeformátujeme v krátkém časovém termínu do tří nejrozšířenějších elektronických formátů - PDF, Mobi a ePub – které umožňují čtení elektronických knih na většině čtecích zařízení. Poté umístíme Vaši e-knihu na webové stránky ke stažení a čtení potenciálními čtenáři. Autorské honoráře ve výši 50% z každé zakoupené knihy jsou vypláceny každý následující měsíc na bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

Publikování knihy na webových stránkách www.bezvydavatele.cz je bezplatné a časově neomezené. Pokud si budete přát, zveřejnění knihy můžete kdykoli přerušit nebo ukončit.

Vyhrazujeme si právo nepublikovat knihu nebo stáhnout již publikovanou knihu obsahující protizákonné texty, zejména hrubě urážející, diskriminační texty, texty hanobící rasu, náboženství nebo sexuální orientaci.

Rozhodně nechceme vynechávat vydavatelství z publikačního řetězce, v naší nabídce naleznete e-knihy zavedených autorů publikující knihy v tištěné podobě, jakož i knihy autorů, kteří mají zájem publikovat sami z důvodu, že jsou začínající neznámí autoři bez dostatečných referencí, kteří nemají čas, odvahu a znalosti hledat vydavatele nebo autoři, kteří se zatím neúspěšně snažili publikovat.

Chceme přispět k dalšímu rozvoji literárního trhu, je pro nás důležité dbát na dodržování autorských práv a dáváme si za cíl díky příznivé cenové politice co nejvíce zamezit pirátskému stahování knih a nelegálnímu pořizování kopií. Všechny e-knihy publikované na webových stránkách www.bezvydavatele.cz jsou chráněny proti nezákonnému kopírování.

Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.