Publikujte knihu – ihned a zdarma
572 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 100,00 Kč

CESTA K NIMITTĚ A ZA NI

Poezie o lidské lásce, která v průběhu padesáti let dozrála až k lásce boží. Kniha obsahuje citáty křesťanských a nekřesťanských mystiků a moudra od známých autorů,jako např. Paula Coelha, Eckharta Tolleho, Tomáše Halíka a dalších, které poezii významně doplňují a obohacují. Z celé knihy je zřejmé, že se všichni lišíme jen na povrchu a stejmě tak všechna náboženství ve svých vnějších vyjádřeních vypadají různě, sle hluboko uvnitř zní jeden překrásný motiv, který všechny a všechno spojuje.

Hana Hálková

Hana Hálková, nar. 1956 v Litoměřicích. V roce 2010 vydala v NOVÉ FORMĚ svou první knihu ABY NÁM ZVONEČKY LADILY. Během svého života v okamžicích životního přetlaku psala do šuplíku poezii, kterou nyní nabízí. Jedná se o poezii, která postupně vznikala čtyřicet let od jejích sedmnácti let až do současnosti. Zachycuje život plný lásky, zklamání, naděje a posléze i cestu duchovního růstu. Autorka svou poezii doprovodila texty křesťanských i nekřesťanských mystiků. Svou poezií svědčí o tom, že v pravé víře, v její hlubině, uvnitř nás samotných neexistují zásadní rozdíly.
Proč si koupit tuto knihu ?
V této knize nelze přehlédnout směr, který nás může zavést do našeho nitra, k našemu zdroji, jehož je v dnešní době potřeba dosáhnout, abychom se neztratili v bezbřehých tocích rakovinného způsobu života.
100,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy   Book image PANDORINA SKRINKA Pižurný Anton Andrej Počet slov: 6.251 31,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.