Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 65 143
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-336-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 70,00 Kč

Dalších třicet povídek a něco navíc

Popis knihy a slovo o autorovi
Jak vyplývá z názvu, jedná se o volné pokračování první knihy autora JUDr. Ivana Jordáka uvedené pod názvem „Třikrát deset povídek“. Děj vychází z událostí a skutečností, kterých byl autor nějakým způsobem účasten, nebo se dozvěděl od svých přátel, známých, kolegů a dalších lidí. Na něm pak byla volba způsobu zpracování a uvedení v známost. Často i užil více příběhů, nebo zápletek, jindy zase naopak pro konečnou podobu zpracování. Podobně záleželo na jeho vůli, kterou formu pro ten či onen příběh zvolí. Čtenáře má za partnera, ne jen za konečný subjekt, proto se snaží mu ponechat dostatek místa k jeho hledání smyslu příběhu.
Celý život pracoval autor v podnikové sféře, posledních dvacet let v advokacii. Obdobně byl i zastupitelem jen na městské úrovni, stejně i místních dobrovolných a zájmových organizací. To umožnilo poznání velkého počtu lidí, jejich reakcí a někdy snad i jejich pochopení. Bohužel méně, a asi nejen on, chápal politiky a různé věrozvěsty

Ivan Jordák

Do roku 1994 jsem pracoval v podnikové sféře, od roku 1994 v advokacii, nyní v starobním důchodu. Zapisoval jsem příležitostně příběhy, které se staly.
70,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.