Publikujte knihu – ihned a zdarma
561 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 10 247
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-353-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 200,00 Kč

JAK ZVLÁDNOUT SVOU MYSL

Kniha popisuje , jak podstatu duše, tak také, jak s ní pracovat, podává návod na to, jak pomocí uvědomování můžeme ovládat svou realitu a svůj život, zde se dozví čtenář o tom, jak konkrétně postupovat, aby se jeho duše stala výkonnou a mohla si plnit svoje přání, jak dosahovat toho, co chci, jak vidět sám sebe, jak vnímat duši a jak mohu sám změnit své nastavení duše a zvýšit její energie a výkonnost tvoření vlastního života.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Tuto knihu doporučuji všem lidem, kteří chtějí něco u sebe změnit a tak si vylepšit nejen svůj život, ale také sami sebe. Zde najdou konkrétní návod, jak a co udělat, abych provedl změnu pro svůj lepší život.Informace v této knize umožní čitateli změnit sebe sama tak, jak si sám zvolí. Vlivem této knihy si sám uvědomí, co opravdu chce a jak toho dosáhnout krok po kroku.
200,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.