Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Autor: Čuj Jozef
Počet slov: 2 289
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-358-0
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 100,00 Kč

Kocourkovské veršobraní

Kocourkov není pouhým výmyslem. Byl, je a bude. Žijeme v něm a Kocourkov žije v nás. My, Češi a Slováci, jsme o tom téměř skalopevně přesvědčení. A někteří z nás i o tom, že ani naše dlouhodobé členství v Evropské unii na tom nic nezměnilo a nezmění. Nostradamus, baba Venga a mnohí další předpovědeli konec Evropy i konec světa. Ale nikdy a nikdo z nich nepředpovědel konec Kocourkova. Věděli co a hlavně proč to dělají.

Knížka Jozefa Čuje Kocourkovské veršobraní obsahuje veselé a jiskřivé básničky, o krerých by leckdo mohl říct nebo napsat ledacos. Ale určitě ne to, že jsou napsané ledabyle. Bez srdce a rozumu. Bez smyslu pro humor, či dokonce bez smyslu pro rozpoznávání nejrůznějších nesmyslů. A už vůbec by nemohl říct to, že jsou o nikom a o ničem. Jsou totiž v první řadě o nás - o Češích a o Slovácích. O tom jak se nám žije v naši nádherné, ale v poslední době těžce skoušené Evropě. Jsou o našich radostech i žalech, ale i o tom, co nás neustále spájí i rozděluje.

Jozef Čuj

Jozef Čuj se narodil 14. ledna 1960 v Krompachách na Slovensku. V letech 1975 až 1979 studoval na krompašském gymnáziu, pak to zkusil na VŠT v Košicích, ale studium nedokončil. Vzdělání si doplnil nástavbovým studiem oboru sociálně-právní péče, také v Košicích.
V současné době se věnuje zejména tvorbě pro děti. Je autorem knih Príbeh Maťka, ľadového medvieďatka, V každom rožku zvieratiek je trošku, Úsměvné veršíky pro šiky i nešiky, Nezbedné básničky a jiných. Žije a píše v Klášterci nad Ohři v České republice.
Proč si koupit tuto knihu ?
Dobrých humoristicko-satirických knížek není nikdy dost. Kupte a přečtěte si knížku Kocourkovské veršobraní a přesvědčte se, že je určitě jednou z nich.
100,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image čepobití nebytí Chmelař Dittmar Počet slov: 10.019 90,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.