Publikujte knihu – ihned a zdarma
509 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Autor: H. K. K.
Počet slov: 10 882
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-362-7
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 20,00 Kč

Příběh černých očí

Tato psychologická novela Vám ve svých čtrnácti kapitolách poodhalí životní příběh mladé okouzlující dívky a muže ve středních letech. Oba hledají svůj smysl, ale každý jiným způsobem. Hluboké životní otázky rozehrává nevšední pojetí, které spočívá v tom, že čtenář do děje pronikne díky pocitům hlavních představitelů, přičemž za nimi se odvíjí dějová linka. Do situace se vžije jak z pohledu ženy, tak muže.
Vnitřní monolog postav se odehrává prostřednictvím psaného projevu – deníku a dopisů. A tento odkaz minulosti se prolíná s přítomností, kdy je běh času znázorněn především ročními obdobími. Na toto knižní jeviště v myslích čtenářů také za zvláštních okolností vstoupí třetí osoba, která však reálně nežije, pouze ve vzpomínkách.

K. K. H.

Je autorkou následujících knih surrealistické poezie: Noc u tamaryšku, Ráno s magnolií, Momenty nad lekníny, Úplňky z jasmínů, Novoluní podél lilií a Půlnoci v orchidejích.

Dále publikovala dětské knížky Bajky z lesa i louky a Bajky z pole i tůňky.
Proč si koupit tuto knihu ?
Je zde znázorněn lidský úpadek, myšlenky, potýkání se s pocity křivdy a odpuštění. Odcizení dvou lidí a jejich síla, která jim pomůže překlenout minulost.
20,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.