Publikujte knihu – ihned a zdarma
519 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Autor: Bůr Eda
Počet slov: 39 010
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7504-386-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Román za bůra

O čem je tato knížka?

O mladíkovi, který si neví sám se sebou rady. Nedostudovaný prodavač v antikvariátu využívá služeb rodinného hotelu Mamá, tápe ve vztahu k mondénní prodavačce z butiku a neví, jak se vyrovnat s tím, co ho obklopuje a štve. Nejlépe o tom napsat knihu. Ale jak na to? Vše zkomplikuje nejobyčejnější ze všech obyčejných dívek, se kterou se náhodně potká a do níž se zamiluje a která mu neustále uniká.

Jeho pokusy sblížit se s ní probíhají na pozadí reálných dramatických událostí posledních měsíců u nás i ve světě. Vysoce aktuální román končí v létě 2017 a nabízí řadu otázek osobních i celospolečenských.

Eda Bůr

Enfant terrible dnešní doby, účastník řady demonstrací, například 17. listopadu 2014 na Albertově, kde létala vajíčka na prezidenta, je nedostudovaný antropolog, autor textů písniček pro skupinu Dej si pohov, a také řady provokativních fejetonů.
Narozen v Ústní nad Orlicí, ale od dětství v Praze, matka, autorka básnické sbírky, a zejména její bratr novinář, za normalizace zavřený za šíření samizdatu, ho inspirovali k prvním literárním pokusům už na gymnáziu.
Po přerušení studia strávil půl roku stříháním ovcí na Novém Zélandě, potom vystřídal řadu zaměstnání doma, například jako vedoucí antikvariátu.
Román za bůra je jeho prvotina.
Proč si koupit tuto knihu ?
Pokud hledáte oddechové vtipné čtení o aktuálních tématech, bez zbytečných popisů, Eda Bůr je právě pro vás!

https://domika-books.blogspot.com/2017/09/recenze-roman-za-bura-eda-bur.html
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 1 uživatelé, 1 uživatelských recenzí
13.09.2017 Domika
Recenze: Román za bůra

http://domika-books.blogspot.cz/2017/09/recenze-roman-za-bura-eda-bur.html#more Děj má spád a ubírá se správným směrem. Autor se nezabývá zbytečnými detailními popisy, které jsou pro tuto knihu naprosto zbytečné, soustředí se na děj a rozhovory mezi hrdiny. Chtěla bych také poukázat na to, že v knize se mísí fikce s realitou. Čtenář musí sám rozhodnout, zda-li se události, kterých je svědkem, skutečně odehrávájí, či jsou pouze od našeho spisovatele Edy jako výplň v jeho knize o životě pro vytvoření zajímavého napětí. Samotný závěr románu se mi velmi líbil. Lehce otevřený konec s vysvětlením všeho, čeho jsme se v knize dočetli. Nemohu hodnotit jinak než 4/5. Ačkoliv je kniha výborně napsaná, lehce mě zklamalo občasné chování hlavní postavy s tím, co se na závěr stalo. I tak knihu rozhodně doporučuji. Pokud hledáte oddechové vtipné čtení o aktuálních tématech, bez zbytečných popisů, Eda Bůr je právě pro vás!

Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.