Publikujte knihu – ihned a zdarma
575 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 55 688
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-7504-567-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Faraonova pečeť

Faraonova pečeť je křesťanská knížka na téma evoluce nebo stvoření.

Vědeckých publikací na toto téma existuje spoustu a člověk je někdy zahlcený množstvím odborných informací, které v nich nachází.

Ve Faraonově pečeti je tato otázka zpracovaná formou příběhu. Tři dospívající najdou podivný nález a začnou přemýšlet o původu života a historii. Jejich dobrodružství začíná v Českém ráji, ale postupně je zavede do Berlína a do Egypta, kde ve Velké pyramidě pátrají spolu s podivínským německým archeologem po tajemství, skrytém za zapečetěnými dvířky. A aby toho nebylo málo, mají zákeřného nepřítele, který je jim nejen na stopě, ale často je naopak o krok napřed a hází jim klacky pod nohy. Když se hlavní postavy seznámí s rodinou protestantského pastora, vyvstane také otázka, jak je to s Bohem a zda je možné ho opravdu poznat.

Markéta Chaloupková

Markéta Chaloupková je autorka několika knih pro mládež, překladatelka a krotitelka dravé zvěře (někdo tomu říká mateřská dovolená).
Proč si koupit tuto knihu ?
Tohle je knížka pro ty, kdo milují tajemno a uvažují nad tím, kde jsme se tu vzali. Nepropaguje v první řadě stvoření světa Bohem, ale spíše poukazuje na fakta, která jsou v rozporu s teorií evoluce, která je v lecčem děravá jako cedník, a přitom bývá prezentovaná jako vědecky podložená skutečnost.

Na rozdíl od ostatních mých děl to není vyloženě kniha pro děti, ale je určena spíš pro přemýšlivou mládež a dospělé, kteří se chtějí seznámit s touto problematikou trochu jednodušší formou.

Název dostala ještě než byla dopsaná a ta samotná faraonova pečeť v ní nakonec téměř žádnou roli nehrála, ale jelikož se mi to pojmenování líbilo, tak jsem ho nechala, i když hlavní inspirací mi byl ve skutečnosti mechanizmus z Antikythéry.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.