Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 4 736
Rok vydání: 2023
ISBN: 978-80-7504-651-2
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 120,00 Kč

Píseň - výběr

Píseň obsahuje poezii, hledající duchovní dimenzi života. Básně jsou současně meditacemi, vedoucími k zamyšlení nad smyslem věcí a bytí. Kniha vyšla za totality jako samizdat, poté se dočkala několika vydání v češtině a angličtině. Některé části použili různí umělci ve svých dílech - výtvarných či dokonce ve filmu.
Upoutávka ke knize je zde:
https://www.youtube.com/watch?v=wquWNxvyBVk

Daniel Raus

Jsem novinář, píšu různé texty, skládám písničky. Mnoho let jsem pracoval v českém a slovenském vysílání Svobodné Evropy. Poté jsem odešel do Českého rozhlasu, kde jsem jako šéfredaktor vedl Šestku a Plus. Několik let jsem měl také na starosti jeho náboženské vysílání. Během totality jsem pracoval ve výzkumáku a sepisoval samizdaty. Život je pro mě zázrak a svět úžasné místo k bytí.
www.danielraus.com
Proč si koupit tuto knihu ?
Píseň se líbí lidem, kteří hledají. Smysl, cestu, sebe sama, víru, jistotu, nový život. Líbí se lidem, kteří jsou otevření. Autentičtí. Lidem, kteří procházejí těžkostmi, ale vědí, že z bolesti se často rodí krása, moudrost a naděje.
120,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image čepobití nebytí Chmelař Dittmar Počet slov: 10.019 90,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.