Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 120 730
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87848-18-0
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 80,00 Kč

Devatenácté století ještě neskončilo

Obsahem knihy je obhajoba Marxových myšlenek, které jsou ještě i dnes naprosto zkreslovány, různě překrucovány a deformovány a všemožně komoleny. Tyhle desinterpretace jsou v knize vysvětlovány na mnoha příkladech.

Jan Kadubec

*1943, učitel základní školy, dnes v důchodu. Provozuje nakladatelství T+Ť, kde vydává knihy pouze tří autorů - Františka Nevařila, Karla Hoffa a Jana Kadubce.
Proč si koupit tuto knihu ?
Krad starý Mates jako straka,/ u bohatce, i u žebráka./ Pak, nerozmýšleje se dvakrát,/ dal do pokladny vše, co nakrad./ A nápis zhotovil si na to:/ Soukromé vlastnictví je svato! Jiří Haussmann: Občanská válka. Melantrich 1923, s. 47
Robert Payne napsal: Byly případy, kdy se zdálo, že je Marx posedlý démony. Měl ďáblův pohled na svět a v sobě ďábelskou zlotřilost. Někdy snad i věděl, že koná dílo zla.
Richard Wurmbrand, americký náboženský horlivec píše v roce 1976: Mladý Karel Marx byl uveden do přísně tajné satanistické církve, které pak po celý život věrně a zlovolně sloužil. Zamysleli jste se někdy nad Marxovým účesem a úpravou vousu? Marxovo vystupování a vzhled byly typické pro přívržence Joanny Soutcottové, satanistické kněžky, která se domnívala, že je ve styku s démonem Shilohem.
Pro Západ byl za studené války démonickým rozsévačem všeho Zla, zástupce Satana. V Sovětském svazu nabyl postavení Boha.
Marx byl pobouřen, když v Bismarckově Prusku byly úředně zakázány jakési noviny
80,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.