Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 7 221
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87848-47-0
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Mrtvola sem, mrtvola tam

Drsný příběh s prvky černého humoru z prostředí psychiatrické léčebny.

Vasil Roman

Vasil Roman se narodil 23. září roku 1955 v Československu, v obci Ulič. V dětství pásl krávy a pomáhal rodičům drobným zemědělcům s prácemi na poli. Po skončení ZDŠ se vyučil soustružníkem. Jelikož nebyl spokojený s výdělkem, odešel za práci na Karvinsko kde žije a pracuje dodnes. Literárně tvořit začal v roce 1996.
Bibliografie: Tři sbírky povídek Kreace, troufalého nádeníka. Bubáci troufalého nádeníka. Hříšníci troufalého nádeníka. Pak román Antropomorfista aneb Rozervaná duše podepsaný pseudonýmem. A později samostatné povídky: Mrtvola sem, mrtvola tam. Služebník dr. Kreuze. Ďábel a vidlák. Krvavá řež na Točně a mnoho dalších.
Publikoval také v lit. časopisech a v Českém rozhlase.
Proč si koupit tuto knihu ?
Tahle kniha pobaví, vyděsí i naštve. Příběh v němž dominuje hrubý černý humor čtenáře zavede do osmdesatých let minulého století do jedné nejmenované psychiatrické léčebny kde se ději prapodivné věci. Autor na základě vlastní zkušenosti upravil příběh tak, aby nevypadal jako novinářská zpráva, ale jako literární dílo typu horor. Když se chce čtenář dozvědět zajímavosti o běžném chodu psychiatrie v tehdejší době, ale i o mimořádných událostech, které se tam někdy děly, tak doporučuji koupit si tuto knihu a ponořit se do napínavého, nevšedního nekrofilního případu. Je ale třeba upozornit, že kniha není určená mladistvým a lidem jemného chování.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.