Publikujte knihu – ihned a zdarma
509 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Autor: H. K. K.
Počet slov: 1 847
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87848-94-4
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 20,00 Kč

Vyprávěnka z azurového moře

Říkanka pojednává o putování velrybky Síby napříč oceány. Celkem 110 čtyřverší předkládá ucelený příběh, který malé čtenáře seznámí s podmořským životem. Text neobsahuje ilustrace, a tak rozvíjí dětskou fantazii. S knížkou se děti ocitnou v podmořské jeskyni, u potopeného korábu i na ledové kře. Poznají vzkaz v lahvi, ostrovy, loďku i nespočet mořských živočichů, o kterých mohly, avšak nemusely zatím slyšet. Veršovánka je psaná jednoduše a srozumitelně, přesto v sobě skrývá napětí i štěstí. A také se z ní děti mohou něčemu novému přiučit. Může posloužit pro předčítání nebo jako první čtení. Text nebyl zatím knižně publikován.

K. K. H.

Je autorkou následujících knih surrealistické poezie: Noc u tamaryšku, Ráno s magnolií, Momenty nad lekníny, Úplňky z jasmínů, Novoluní podél lilií a Půlnoci v orchidejích.

Dále publikovala dětské knížky Bajky z lesa i louky a Bajky z pole i tůňky.
Proč si koupit tuto knihu ?
Důvodů je hned několik. Tím nejdůležitějším je, že knížka pomáhá rozvíjet dětskou fantazii. Toto se děje prostřednictvím milých a hravých veršů, které děti pobaví i poučí. Knížka odhaluje podmořský svět a dává dětem šanci udělat si o něm vlastní představu. Příběh o velrybí rodině navíc povzbuzuje malé čtenáře k tomu, aby četli stále dál a příběh dočetli, protože pak se dozví, jak vše dopadlo.
20,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.