Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87848-96-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 110,00 Kč

Konvikt

Bezejmenný hrdina se dostává do jakéhosi labyrintu pod zříceným domem. Setkává se s podivnými zřízenci, i s kazatelem a je mu dovoleno nahlédnout do Knihy Mýtů. Když toto nedobrovolné trauma prožije, není pro něho nic snadnějšího, než sklep opustit bez sebemenšího odporu druhých.

Jan Kameníček

Jan Kameníček, nar. 1955 v Praze. Vystudoval SPŠ stavební a Konzervatoř v Praze, obor violoncello. Pracoval rok v Českém rozhlase jako režisér ozvučení. Od roku 1980 je ve svobodném povolání. Napsal spolu s Svatoslavem Gosmanem třináct rozhlasových životopisných her o hudebních skladatelích.Také mnoho povídek pro rozhlas a časopisy. Publikovat začal v roce 1988 v Československém spisovateli knihou Rekviem za kantora Bacha. Napsal dvanáct knih, některé byly vydány německy, anglicky a polsky. Spolu s Svatoslavem Gosmanem napsali televizní balet Alenka v říši divů. Zatím poslední kniha Zdánlivé zbytečnosti se formou rozhovoru zabývá technikou psaní, jak napsat povídku, dialogy, rozhlasovou hru, komentář. Je to učebnice pro začínající adepty spisovatele.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha je literárními teoretiky přirovnávána k Dostojevského Běsům. Je to druhý díl třídílné skladby. V celku vyjde trilogie pod názvem Čas rozpustilých písní.
110,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.