Publikujte knihu – ihned a zdarma
561 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 4 311
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-067-1
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 60,00 Kč

Jak se stát sám sobě vykladačem I.díl cikánské karty

Kniha je pojednáním o tom, jak vykládat z cikánských karet, jak se naučit rozumět významů karet, a také jaké typy výkladů můžete nejběžněji používat, ať jako profesionální vykladač, tak jako amatér. Kniha může být brána také, jako scripta pro výuku tohoto starobylého umění věšteckého.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha je vhodná pro úplné začátečníky,ale také pro ty, kteří již nejsou nováčky v tomto oboru. Pojednává, jak se stát sám sobě dobrým vykladačem, jak se naučit vnímat karty, jako každodenního přítele, pomocníka, a také zde najdete, proč některé věci nedělat,co vám může zablokovat komunikaci s kartami, jak se chránit před negacemi od jiných, kterým sami vykládáte karty. Kniha je poučením i vysvětlením některých mylných a zažitých stylů používání karet, a vysvětlením, proč nám výklad " nevyšel ".
60,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.