Publikujte knihu – ihned a zdarma
580 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 14 814
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-241-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 69,00 Kč

Andělé

Je rok 2014 a před sedmi lety napsal Michal Viewegh svou knihu o andělech „Andělé všedního dne“. Skvělá kniha a pěkný film, který natočila Alice Nellis. Klobouk dolů, fakt úžasný. Nechci Michala vůbec nějak kopírovat, ale inspiroval mě, a to k napsání knihy o dalších andělech. O Andělech, kteří jsou kolem nás každý den a nejenom, když někdo umírá, ale jsou tu pořád.
Stojí u postelí, když spíme, a bdí nad námi, jsou s námi, když ráno jdeme do práce a po celý den nás hlídají a každý z nás má u sebe toho jednoho vyvoleného anděla /strážného/.
Příběh se odehrává a začíná na začátku devadesátých let v Krušných horách, kde všichni začínají žít na novo po revoluci a jsou plní elánu do nových věcí a komunismus jim v tom nebrání. Ale Andělé jsou všude a každý anděl potřebuje svého anděla.

Michal Kolínský

Zatím jsem nenapsal žádný román ani knihu, která by se dala číst na jedno nadechnutí. Začínám psát různé fejetony, ale román už připravuji. Dříve jsem psal texty hudebním kapelám /např.kapelám Denjisa nebo "No Jistě"/ Napsané fejetony jsou o různých lidech, které jsem potkal a nebo chci potkat. Každý fejeton je tak trochu vymyšlený a doplněn z mé zkušenosti ze života.Přeju hezké čtení.
69,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.