Publikujte knihu – ihned a zdarma
554 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 8 175
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-282-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 70,00 Kč

Janička v Africe

Mami, jak to bylo dřív? Povídej! Maminka vypráví o dětství prožitém v Etiopii 80. let malé dceři. Ta jí při tom pokládá řadu zvídavých otázek. Co je to ambasáda? Proč má pavián červený zadek? Jak vypadá etiopský kostel? Chcete se dozvědět, jaká zvířata jsou k vidění v národním parku Awash či co dělá hyení muž?

Jana Kárová

Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. V profesním životě se dosud věnovala převážně práci s textem na různých pozicích. V poslední době si láme hlavu nad tím, jak mladé generaci předávat kulturní hodnoty a co to vlastně je.
Proč si koupit tuto knihu ?
Milé vyprávění o dřívějších časech a dětských prožitcích může být východiskem k povídání o důležitých věcech, jako je strach z neznámého, odvaha, uskutečňování svých snů, vzájemný respekt či síla vůle.
70,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 1 uživatelé, 2 uživatelských recenzí
24.01.2016 Pavla
Příjemná změna mezi dětskými knížkami

Příjemná změna našeho čtení před spaním. Četli jsme s pětiletým synem, čtení ho hodně bavilo, pořád se na něco ptal a něco chtěl dovysvětlit. Asi by to chtělo pokračování :-)

17.01.2016 PejsarováJ.
Janička v Africe

Vzpomínky na dětství ,které autorka vypráví,jsou obdivuhodné.Je zajímavé jak působivé byly prožitky pobytu v Africe na duši malé holčičky,co vše se jí i poletech vybavuje.Velmi se mi líbilo zpracování knížky do otázek a odpovědí,které budou mít jednou velký význam i pro velkou Aničku.

Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.