Publikujte knihu – ihned a zdarma
527 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 36 044
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7504-395-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 40,00 Kč

Na vrchol korupce v dialogu s Novinkami

Až na vrcholy korupce dostaly vlády ODS Česko. Vévodila Praha s koruptoborcem Himalájských výšin. I pražské tunely překonal TOP kmotr kmotrů, kterého si vybral za spojence Sobotka. Se zkrachovalým expremiérem, šéfporadcem Špidlou a Američany, kteří zpackali kampaň Clintonové, mají vinu na krizi z USA do celého světa, dostali ČSSD do pasti. Ve Sněmovně podpořili návrh Kalouska. Obludnější horor než spojenectví s TOP kmotra kmotrů a knížete nedoslýchající sklerotické modré krve s podporou lidovců fráterníka „milých krajanů“ a předsedy posílajícího opuštěné maminy „najít si chlapa“ nemohl tým Sobotka-Špidla vymyslet. I většina poslanců si pomohla k nezvolení, když usnesli, že Sobotka má Babiše vyhodit, pokud smyšlené finanční kauzy nevysvětlí. Tím z Babišových úspěchů vlády i svých udělali problém nejen Sobotkův, ale i všech, kteří s ním zůstanou spojeni. V propadlišti mají šanci zahučet se Sobotkou i jeho komplici. I o tom se dočtete v Dialogu s Novinkami až na vrchol korupce.

Josef Ondrouch

Většinu života jsem strávil v Praze. Učil jsem ekonomii na VŠE, studoval v Německu, Moskvě, Oxfordu... V době normalizace mě z katedry VŠE vyhodili pro nesouhlas s „bratrskou pomocí“ 1968. Jako novinář jsem působil v ČST, ale musel jsem normalizačně i odtamtud. Mohl jsem ještě psát ve Světě v obrazech. Kvůli postiženému synovi jsem odešel do Mariánských Lázní. Publikuji v týdeníku LUK–Literatura,umění,kultura. Věnuji se lit. faktu: Po Světu na pokraji propastí, Výbuchu vrbětické sopky o zbrojařských mafiánech, pohledu na historii se současnou reflexí: Hitler znovu v Chebu, přicházím s Rudými revolucemi 1917 k jejich 100letému výročí s knižním vydáním Ruských revolucí, jež dostanete zdarma.
Proč si koupit tuto knihu ?
Získáte přehled o aktuálním dění. Dialog vám poskytne deníkový přehled vývoje událostí doma i v zahraničí a dá vám šanci v Dialogu udělat si svůj názor a získat možnost svobodné volby vlastního stanoviska a nezávislého rozhodnutí.
40,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Můj černobílý svět Michal Kotyk Počet slov: 173.093 149,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Špinavá hra Štěpánek Petr Počet slov: 57.736 49,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Pět fenoménů dneška Švajcrová Jaroslava Počet slov: 3.936 200,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.