Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 25 998
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7504-439-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 140,00 Kč

Rudé revoluce 1917

Získáte netradiční pohled na Ruské revoluce 1917 prostřednictvím faktů, dokumentů a svědectví exkluzívních osobností té doby především očima amerických zpravodajů, novinářů, spisovatelů a politiků, ale také agentů, obchodníků i špionů druhé strany. Rudé revoluce 1917 čelí záplavě klamu, lží a pomluv Říjnové revoluce a jejího hlavního protagonisty V. I. Lenina. Kniha seznamí čtenáře s řadou zajímavých faktů, událostí a osobností jež byly většinou českému čtenáři zcela anebo aspoň zčásti z různých důvodů záměrně, ale třeba i bezdůvodně skryty.

Josef Ondrouch

Většinu života jsem strávil v Praze. Učil jsem ekonomii na VŠE, studoval v Kolíně nad Rýnem, Moskvě, Oxfordu, Lipsku, Cambridge, v Berlíně... V době normalizace mě z katedry VŠE vyhodili. Působil jsem v ČST, ale musel jsem i odtamtud. Mohl jsem psát ve Světě v obrazech. Kvůli postiženému synovi jsem odešel do Mariánských Lázní. Publikuji v týdeníku LUK–Literatura,umění,kultura a kde se dá. Věnuji se lit. faktu: Po Světu na pokraji propastí, Výbuchu vrbětické sopky o zbrojařských mafiánech, pohledu na historii se současnou reflexí: Hitler znovu v Chebu, po Rudých revolucích přícházím s Československem zrození, zrady a zániku k jejich výročí a nakonec s Piráty nejen v Mariánských Lázních.
Proč si koupit tuto knihu ?
Především americkýma očima uvidíte Rudé revoluce, které změnily od základu nejen Rusko. Třetí z nich Říjnová doslova šokovala svět. „Deset dnů, které otřásly světem“, jak je viděli a pak skvěle zachytili američtí intelektuálové, výjimeční novináři a spisovatelé, změnilo celé minulé století. Rudé ideje říjnových dnů 1917 ovlivňují vše podstatné kolem nás dodnes. Naopak představitelé systému násilí a válek, jejich systém jemuž přinesli na oltář mamonu 100 milionů lidských životů v plném rozkvětu a to jen v těch dvou Velkých válkách, to vše se pokoušejí obhájci imperialismu zamlčet. Přicházejí s tirádou klamu o Rudé revoluci 1917. Od lží vás uchrání fakta od neobyčejných osobností. Uděláte si sami obrázek, jak tomu skutečně bylo a co to pro nás stále znamená. Poznáte spisovatele, novináře, filmaře, diplomaty, agenty i politiky, kteří vám pomohou pochopit nejvýznamnější události, jež utvářely dějiny a jsou živé stále i dnes. Potvdilo to i vítězství Zemana nad politickým ignorantstvím.
140,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 1 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.