Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 69 175
Rok vydání: 2022
ISBN: 978-80-7504-636-9
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 140,00 Kč

František, Průvodce krizí moderního muže

Kniha František popisuje reálný příběh individuálního rozvoje na pozadí institucionalizované společnosti. Oproti předchozím knihám si autor stále více uvědomuje, že slova která píšeme, nebo čteme, mohou léčit, a tak se toho snaží využít. Věří, že kniha má tento potenciál.
Jde o příběh učitele Františka, který jednoho dne poruší drobnou dohodu s establishmentem, když si nenasadí roušku, což jej zavede až před soud. Paralelním dějem je eroticky laděný příběh, který nás přípravuje na největší úkoly v našem životě.

Jiří Štágl

Majitel malé ekofarmy, učitel, občan, hlavně poutník životem, který si uvědomuje, že není podstatné co máme, ale co dobrého uděláme. Přičemž dobro pro mě není tak relativní, jak se může v našem světě někdy zdát - kdy všichni děláme věci jen s dobrými záměry. Studoval jsem na VPA KG, FTVS UK, FF UK, TU Liberec, byl jsem Živnostníkem roku, Makro dobrým podnikatelem, získal ocenění od Business Leaders Forum, ale také jsem byl člověkem označeným za domácího násilníka a v tůsledku toho dva roky bezdomovcem. Těžko mě někdo označí za člověka nudy, člověka bez tváře a páteře. Prostě se s těmi nejlepšími záměry snažím konat pro sobe i druhé věci dobré, nerelativní a někdy o tom píši.
Proč si koupit tuto knihu ?
Pro štěstí. Četba této knihy přináší štěstí.
140,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.