Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 51 988
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-163-0
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 80,00 Kč

Papírová růže

Ve městě řádí sériový vrah a Viktor má na zádech pod levou lopatkou od narození zvláštní znamení. Jak to spolu souvisí? Možná vůbec nijak, to je teprve nutné vypátrat. Vrah nesmí uniknout.

Kniha v papírové podobě vyjde v lednu v nakladatelství SURSUM.

Jiří M. Skuhra

Prošel jsem vícero profesemi, ale cítím se být hlavně člověkem (*1945). Básně jsem psal dívkám skoro průběžně. Ty starší dávaly přednost drobným povídkám. Vše soukromé, protože souhlasím s G.B.Shawem, že „gentleman nelíbá, aby o tom později vyprávěl“. Také jsem napsal tucet divadelních her, avšak žádnou mi nehrálo kamenné divadlo; přesto některé měly úspěch na neoficiálních prknech.
Osud tomu chtěl, Štěstěna mi byla nakloněna, a tak v roce 2012 vyšel veřejně můj první thriller Kolo sudby (nakl. Epocha, 360 str.); je stále k dostání jako kniha i jako e-kniha. Zde nabízím detektivku (Nebezpečná čokoláda) a thriller (Terciáni) oba příběhy spjaté dvojicí amatérských detektivů. ( www.george11.eu)
Proč si koupit tuto knihu ?
Ujasnit si svou identitu, vědět odkud pocházíme, kdo jsou naši předci, to je pro většinu z nás významné a důležité. Mimo jiné proto je tak úspěšný televizní pořad „Pošta pro tebe“. Hledání biologických rodičů, tedy svých vlastních kořenů, je jednou ze zápletek „Papírové růže“.

ohlas čtenáře: Velmi čtivý detektivní román. Jde o poutavý příběh ze současnosti, v němž mají hororové prvky svoji napínavou i absurdní logiku.
80,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Terciáni Skuhra Jiří M. Počet slov: 59.179 68,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Nebezpečná čokoláda Skuhra Jiří M. Počet slov: 55.740 68,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Vraždy naruby Kocian Jiljí Počet slov: 21.817 54,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.