Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 21 817
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-189-0
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 54,00 Kč

Vraždy naruby

Soubor osmi kratičkých detektivních povídek s názvem "Vraždy naruby" není záznamem událostí, které se skutečně staly, ale které by se mohly stát. Hranice, oddělující zákon a právo od nepravosti a zločinu, bývá bohužel často tu krkolomně křivolaká, onde značně nevýrazná, až mizející a o peníze jde téměř vždy až na prvním místě.

Jiljí Kocian

Narozen 2. 8. 1950 v Bruntále. Dětství prožil v Kojetíně, po maturitě na SVVŠ v Kroměříži pokračoval ve studiu na Hotelové škole v Mariánských Lázních.Je ženatý, má dvě děti. Trvale žije v Napajedlích, nicméně značnou část roku tráví v Koutech nad Desnou, srdci Hrubého Jeseníku, kde - spolu s manželkou -
vlastní a provozuje menší turistický hotel.
Ač časově a profesně připoután k Jeseníkům, využívá každé možnosti cestovat a poznávat vše nové.
Dosud napsal: V akci Interbrig - soubor třinácti akčních detektivních novel s hlavním hrdinou kapitánerm Jiljí Zachem, osm krátkých detektivních povídek souhrnně nazvaných Vraždy naruby a pro nejmenší Dědečkovy pohádky.
Proč si koupit tuto knihu ?
Záměrem autora bylo a nadále zůstává, dosáhnout toho, aby se čtenář po přečtení knihy zamyslel nad stavem naší společnosti, jejími současnými nešvary, především vzývání konzumu a kultu peněz.
54,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Terciáni Skuhra Jiří M. Počet slov: 59.179 68,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Nebezpečná čokoláda Skuhra Jiří M. Počet slov: 55.740 68,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Vraždy z talíře Radačičová Adriana Počet slov: 19.918 49,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.