Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 27 940
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-308-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 59,00 Kč

V akci Interbrig I.

Akční detektivní novely - prvního z třídílného cyklu V akci Interbrig - popisují dobu těsně po tzv. Sametové revoluci, éru spojenou s nástupem divokého kapitalismu, nekritického směřování ke konzumní společnosti a vzývání kultu peněz.

Jiljí Kocian

Narozen 2. 8. 1950 v Bruntále. Dětství prožil v Kojetíně, po maturitě na SVVŠ v Kroměříži pokračoval ve studiu na Hotelové škole v Mariánských Lázních.Je ženatý, má dvě děti. Trvale žije v Napajedlích, nicméně značnou část roku tráví v Koutech nad Desnou, srdci Hrubého Jeseníku, kde - spolu s manželkou -
vlastní a provozuje menší turistický hotel.
Ač časově a profesně připoután k Jeseníkům, využívá každé možnosti cestovat a poznávat vše nové.
Dosud napsal: V akci Interbrig - soubor třinácti akčních detektivních novel s hlavním hrdinou kapitánerm Jiljí Zachem, osm krátkých detektivních povídek souhrnně nazvaných Vraždy naruby a pro nejmenší Dědečkovy pohádky.
Proč si koupit tuto knihu ?
Interbrig je nadnárodní složkou policie, bojující v členských zemích proti organizovanému zločinu. Jak uvedeno v textu - jsme pracovníky Interbrigu, tedy zvláštního oddělení Ústřední kriminální služby, bojující v součinnosti s dalšími složkami policie České republiky proti mezinárodnímu organizovanému zločinu. Oddíly Interbrigu působí ve smluvních zemích a tak říkajíc koordinovaně a na vysoké profesionální bázi úspěšně potírají všechny formy mezinárodního zločinu a teroorizmu.
Hlavním hrdinou příběhů je mladý, asi 33-letý kapitán Interbrigu Jiljí Zach. Pracuje většinou se svým "parťákem" Honzou Šťastníkem, ale postupně se v povídkách objevují i další členové české sekce, jakožto i agenti z jiných zemí a rovněž děj jednotlivých případů se odvíjí buďto v tuzemsku, nebo v zemích, které jsem měl možnost blíže a důkladněji poznat.
59,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Terciáni Skuhra Jiří M. Počet slov: 59.179 68,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Nebezpečná čokoláda Skuhra Jiří M. Počet slov: 55.740 68,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Vraždy naruby Kocian Jiljí Počet slov: 21.817 54,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.