Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 21 539
Rok vydání: 2022
ISBN: 978-80-7504-633-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 79,00 Kč

Hadrová panenka

Věříte, že každý člověk, který někdy vstoupil nebo ještě vstoupí do vašeho života, je do něj poslán z určitého důvodu? Má vás něco naučit nebo vy můžete něčím prospět jemu? Mnohdy ani nezáleží, jak je daná osoba stará, odkud pochází a jakým způsobem vlastně došlo někdy až k tak zvláštnímu či přímo výjimečnému setkání.
Přesně takto to cítí i nová ošetřovatelka Mirka, která po škole zakouší své první zaměstnání v domově důchodců. Zde se seznamuje s paní Emílií, obyvatelkou domova, a v krátké době se z nich stanou velmi blízké přítelkyně a to i přesto, že je od sebe dělí několik věkových generací. Panenka, ústřední figurína celého příběhu, dotváří svou nevinností prostředí domova a pomyslně tahá za neviditelné nitky osudu obou žen.

Marie Jakoubková

Jmenuji se Marie Jakoubková a žiji v malé vesničce na jihu Čech. Právě v tomto novém bydlišti, kde jsme s rodinou necelé 4 roky, jsem začala postupně psát příběhy. Některé přímo z daného prostředí, jiné z nedalekého okolí, ale vždy protkané dávkou tajemna, sci-fi a cestování časem. Nebráním se však ani dalším žánrům, jakými jsou například horory nebo pohádky pro děti.
79,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Urban Games Jurasek A. T. Počet slov: 62.436 89,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Brianova cesta Lipšanský Jan Počet slov: 47.743 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Žezlo Chaosu Benča Martin Počet slov: 68.328 50,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.